واحد طراحي

طراحی و ترسیم نقشه های الکتریکال و مکانیکال تابلوهای فشارضعیف و فشار متوسط شامل نقشه های فرمان، قدرت، لیست قطعات، کابل لیست و ترمینال لیست

طراحی و تدوین دستورالعمل های راه اندازی سرد، راه اندازی گرم، تعمیر و نگهداری و عیب یابی جهت سیستم برق کارخانجات صنعتی

انجام محاسبات لازم جهت اجرای سیستم الکتریکال کارخانجات صنعتی از جمله محاسبات اتصال کوتاه، بیسیم ارت و سایز کابل های مورد نیاز

واحد بازرگانی

واحد بازرگانی براساس سیاستهای کلان مدیریت عامل و مسائل مربوط به ارتباطات برون سازمانی فعالیت بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش را انجام می دهد.

اهم فعالیتهای واحدبازرگانی شرکت پارسيان تابلو به قرار زیر است:

  • تحقیق در مورد بازار مصرف و تشخیص نیازهای حال و آینده مشتری
  • امکان سنجی سفارشات مشتری و فراهم آوری مراحل مورد نیازجهت عقد قرارداد
  • تبلیغات و معرفی شرکت به مشتریان بالقوه و شرکت های مشاوره ای
  • رسیدگی به شکایات مشتریان و سنجش رضایت ایشان

واحد خدمات پس از فروش

واحد خدمات پس از فروش با داشتن نیروهای متخصص، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. این واحد وظایف خود را با توجه به قرارداد و یا در صورت درخواست مشتری برای حل مشکلات احتمالی که در طول دوره گارانتی پیش آمده انجام می دهد. کلیه محصولات این شرکت از تاریخ ساخت به مدت 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

واحد کنترل کیفیت

واحد کنترل کیفیت با استفاده از نیروهای متخصص و مجرب و با بهره گیری از امکانات آزمایشگاهی کافی، کلیه کنترل های لازم از جمله کنترل مواد اولیه ورودی به انبار و کنترل فرایند ساخت در حین تولید را مطابق با استانداردهای مورد نیاز انجام می دهد. در پایان فرایند تولید واحد کنترل کیفیت تمامی تست های نهایی مورد نیاز بر روی تابلوهای مونتاژ شده را انجام می دهد که  در ذیل به برخی از آنها اشاره می شود:

  • انجام تستpower frequency  تا 125kv
  • انجام تست Hiput
  • انجام تست تزریق جریان 5000A

و سایر تست های مرتبط با پارامترهای الکتریکی و مکانیکی

واحد آموزش و تضمین کیفیت

واحد آموزش با توجه به نقش بسزای آموزش در توسعه شرکت و اثرگذاری آموزش در کیفیت بخشی به تولیدات، کار آماده سازی نیروی انسانی ماهر را در جهت بدست آوردن دانش مورد نیاز شرکت بعهده دارد.

واحد تضمین کیفیت به غیر از انجام امور تهیه، اجرا، استقرار و نگهداری سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001-2008  و سایر استانداردها با انجام تجزیه و تحلیل داده ها و پایش فرآیندهای سازمان نیز در جهت بهبود گام برمی دارد.

واحد مونتاژ(مکانیکی و الکتریکی)

در واحد مونتاژ مکانیکی تمامی قطعات بعد از طی نمودن فرآیند در واحد فریم سازی به مونتاژ مکانیکال انتقال یافته و عملیات اجرایی نصب راکها، سینی، درب و … انجام می گیرد. در واحد مونتاژ الکتریکال نيز  نصب ریل، کانال، قطعات برقی، لیبل، وایرینگ و شمش کاری بر روی تابلو انجام می گیرد.

واحد فلزکاری

در این بخش با استفاده از دستگاه های مدرنCNC  وFIBER LASER  و NC  عملیات برش، پانچ،خم و … با رعایت استانداردهای فنی و مقررات کار،انجام و ساخت تمامی قطعات فلزی، استراکچر و سایر تجهیزات مورد نیاز قطعات متعلقه انجام می شود.